Likwidacja szkód

LIKWIDACJA SZKÓD ASSISTANCE VIP

Proces likwidacji szkód od dłuższego czasu nie działa tak, jak powinien działać w innych krajach Europejskich. Towarzystwa Ubezpieczeniowe nagminnie łamią wszelkie orzeczenia Sądów Najwyższych oraz wytyczne KNF. Problemy, które zgłaszają klienci, którzy trafiają do Naszej firmy to:
-Zaniżone odszkodowanie.
-Części oryginalne zostały zastąpione przez tanie zamienniki.
-Zaniżona wartość pojazdu przed szkodą, w przypadku szkody całkowitej.
-Poszkodowany otrzymuje od ubezpieczyciela pojazd zastępczy średnio na 5-7 dni i zostaje bez samochodu zastępczego i bez wydanej decyzji do szkody lub braku możliwości naprawy pojazdu.
-Szkoda osobowa „kwota zadośćuczynienia nie pokrywa się z cierpieniem i pomocą osób trzecich”.
-Opieszałość w procesie likwidacji szkody i brak komunikacji z opiekunem szkody.

Assistance Vip tak naprawdę wskazał Państwu ułamek uchybień Towarzystw Ubezpieczeniowych. Nasza firma kładzie ogromny nacisk na ubezpieczycieli w przypadku występowania jako pełnomocnik w szkodzie, aby zahamować szereg popełnianych błędów i udowodnić prawnie, że jako firma, walczymy o dobro poszkodowanego i wypłatę kwoty, która jest w stanie zaspokoić poszkodowanego.
Prywatna osoba nie znająca przepisów prawa nie jest w stanie wskazać błędów jak również 90% klientów nie chce walczyć z Towarzystwem przed sądem co powoduje że praktyki niedozwolone prawnie, towarzystwo wykorzystuje w 100%. Poszkodowani w główniej mierze, po wypłacie odszkodowania korzystają z takich firm jak nasza lub, za kwotę odszkodowania próbują naprawić pojazd metodami garażowymi co skutkuje nagannym wyglądem pojazdu poszkodowanego w późniejszym czasie.

W procesie likwidacji szkody oferujemy Państwu:

-Pełną obsługę prawną.

-Występowanie w imieniu poszkodowanego przed TU.

-Kosztorysowanie napraw -naprawy bezgotówkowe.

-Bezpłatny pojazd zastępczy na cały okres likwidacji szkody.

-Dopłata do odszkodowań wypłaconych w przeciągu 3 lat od daty powstania zdarzenia drogowego.

My jako Pełnomocnik w przypadku braku porozumienia i zawarcia ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, reprezentujemy Państwa przed Sądami oraz pokrywamy wszlekie koszty związane z procesem cywilnym, jak również koszty opinii biegłych sądowych w przedmiotowych sprawach. Poszkodowany od początku likwidacji szkody ma jasno i wyraźnie przedstawiony cały proces likwidacji szkody, jak również ma stały wgląd do akt szkody. Zaufaj Naszej Firmie.

Likwidacja szkód Będzin 

Likwidacja szkód Dąbrowa Górnicza

Likwidacja szkód Siewierz. 

Proces likwidacji szkód od dłuższego czasu nie działa tak jak powinien działać w innych krajach Europejskich.

503-043-333

Scroll to Top